Ondernemen met de beste ondersteuning

Beurs

Norges Bank vergroot belang in ASMi

4 oktober 2012 - Norges Bank heeft het belang in ASM International weer verhoogd, zo blijkt uit een melding gedateerd op 3 oktober 2012 in het kader van de Wet op het financieel toezicht.   Het kapitaalbelang van Norges Bank werd verhoogd van 4,75 naar 5,09 procent met een dito stemrecht.

Wet op het financieel toezicht
De melding valt onder de Wet melding zeggenschap, die sinds 1 januari 2007 onder de overkoepelende Wet op het financieel toezicht valt. Volgens deze wet moeten aandeelhouders met een belang groter dan 5 procent elke wijziging in hun belang melden.

Bron: ABM Financial News

Doorsturen  |  Reageer

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Reageren

http://
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de
code te wijzigen.