Ondernemen met de beste ondersteuning

Beurs

Spyker wil doorgaan met rechtszaak tegen GM

12 november 2012 - Spyker wil doorgaan met het procederen tegen General Motors en heeft op 9 november bezwaar ingediend tegen het verzoek van de Amerikaanse autobouwer om de rechtszaak stop te zetten. Dat meldt de in Zeewolde gevestigde bouwer van sportbolides. Volgens Spyker heeft doelbewuste inmenging door GM er voor gezorgd  dat de overname door het Chinese Youngman mislukte en dat Saab gedwongen faillissement moest aanvragen in december 2011.  GM is van mening dat een overname door Youngman zou betekenen dat GM-technologie in handen van derden zou komen. Spyker betoogt juist dat de controle over Saab niet naar Youngman zou gaan en dat er ook geen overdracht van gepatenteerde technologie zou plaatsvinden.

Aandeelhoudersvergadering
Spyker meldt ook dat het op 21 december een buitengewone algemene aandeelhoudersvergadering houdt naar aanleiding van het tekenen van het samenwerkingsverband met Youngman. Agendapunten zijn onder meer de benoeming van een door Youngman voorgedragen commissaris, de aanstelling van Arjen Dikken als CFO en een wijziging van de statuten zodat een reverse stock split kan plaatsvinden.

Bron: ABM Financial News

Doorsturen  |  Reageer

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Reageren

http://
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de
code te wijzigen.