Beurs
Toestemming voor Homburg Invest voor crediteurenbijeenkomsten
2 mei 2013 - Homburg Invest heeft toestemming gekregen van de Superiour Court in het Canadese Quebec voor het houden van bijeenkomsten van crediteuren van Homburg Invest, Shareco en Homburg Realty Fund.
De bijeenkomsten vinden op 30 mei plaats, gelijktijdig in Montreal en Utrecht.
De aanwezigen crediteuren wordt gevraagd te stemmen over het door Homburg Invest en Shareco opgestelde en herziene reorganisatieplan.
Indien de crediteuren akkoord gaan met het plan, dan dienen Homburg Invest, Shareco en Homco 61 op 5 juni een aanvullend verzoek in bij de Superiour Court om in te stemmen met de plannen.
Faillissementsbescherming verlengd
Ook verlengde de Canadese rechtbank de CCAA-status, een bescherming tegen crediteuren, van Homburg Invest tot 7 juni 2013.
Daarnaast verleende de rechtbank goedkeuring aan een herziene ondersteuningsovereenkomst tussen Homburg Invest en The Catalayst Group.
Hierdoor kunnen crediteuren kiezen voor een betaling in contanten door Catalyst in plaats van nieuwe aandelen toegewezen te krijgen in de nieuwe vennootschap als uitkomst van de reorganisatie.
Bron: ABM Financial News