Beurs
Beursblik: KPN ontvangt verrassend hoge overnameprijs voor E-Plus
23 juli 2013 - De overnameprijs van 8,1 miljard euro die KPN voor E-Plus ontvangt is veel hoger dan verwacht. Dit schrijft analist Emmanuel Carlier van ING, die goedkeuring door de toezichthouders voor de deal het grootste risico noemen. Door het samenvoegen van E-Plus en Telefónica Deutschland resten er nog maar 3 aanbieders op de Duitse markt.
Indien de overname succesvol wordt afgerond, dan heeft KPN volgens Carlier voldoende slagkracht om de posities in Nederland en België verder te versterken. Ook is er voor 2014 weer ruimte voor een dividenduitkering.
ING heeft een Houden advies op KPN met een koersdoel van 1,80 euro. Het aandeel koerst bijna 5 procent hoger op 1,89 euro. De AEX wint 0,1 procent.
Bron: ABM Financial News