Beurs
Beursblik: aantrekkelijke overname TomTom
1 augustus 2013 - De overname van Coordina door TomTom versterkt de leidende positie in het verzorgen van wagenparkmanagement, maar gebeurt waarschijnlijk tegen een hoge prijs. Dat schrijft analist Marc Zwartsenburg van ING in een note.
De analist gaat uit van een overnameprijs van 10 tot 11 miljoen euro. Op zijn website zegt het Spaanse bedrijf een omzet in 2011 te hebben gerealiseerd van 5,5 miljoen euro.
Met de overname wordt TomTom volgens Zwartsenburg marktleider in het verzorgen van wagenparkmanagement in Spanje, een tot op heden onderbezette markt.
ING hanteert een Kopen advies voor TomTom met een koersdoel van 4,50 euro. Het fonds handelt 0,8 procent hoger op 4,41 euro, de AEX noteert 0,2 procent hoger.
Bron: ABM Financial News